magister psychologii specjalność: psychologia kliniczna
tel. 600 481 156
Jest psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą psychodynamicznym, superwizorem szkoleniowym Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, trenerem I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W Pracowni Psychologicznej Bliżej w Toruniu zajmuje się psychoterapią osób dorosłych. Psychoterapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym, kwalifikacje zdobywała w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Regularnie superwizuje swoją pracę.
Przez wiele lat prowadziła zajęcia dla przyszłych trenerów i socjoterapeutów w ramach dwuletniego Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Poznaniu. Szkolenie wprowadza w obszar pracy socjoterapeutycznej z jednoczesnym zakreśleniem podstaw pracy psychoterapeutycznej w oparciu o paradygmat psychodynamiczny. Organizatorem szkolenia jest Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.
Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów oraz do ISTFP (International Society of Transference-Focused Psychotherapy).
Pracuje psychoterapeutycznie od 2009 r.
Kwalifikacje:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studia psychologiczne, specjalność: psychologia kliniczna
Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej: 4-letnie specjalistyczne podyplomowe szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej (Organizator: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej Młodzieży (Organizator: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
Rekomendacja trenerska I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
Certyfikat psychoterapeuty psychodynamicznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej
Certyfikat socjoterapeuty Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów
regularny udział w superwizjach
Konferencje:
Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej: "Psychoterapia psychodynamiczna dzieci, młodzieży i młodych dorosłych", prof. Karin Ensink, prof.Frank Yeomans (Kraków, 2019)
Piąta konferencja Międzynarodowego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu ISTFP (Barcelona, 2018)
Superwizje szkoleniowe, prowadzenie: prof. Stephan Doering (Kraków, 2018)
VIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (Kraków, 2018)
Konferencja PTPPd: "Psychodynamiczne leczenie zaburzeń u pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości" prof. Otto Kernberg i prof. Eve Caligor (Kraków, 2017)
Superwizje pokonferencyjne, prowadzenie: prof. Otto Kernberg i prof. Eve Caligor (Kraków, 2017)
Konferencja: "Socjoterapia - z perspektywy teorii i praktyki" - Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. (Bydgoszcz, 2017)
Konferencja PTPPd: "Pasje. Człowiek nadzwyczajnie zaangażowany. Na kontinuum normy i patologii w psychoterapii psychodynamicznej" (Wrocław, 2016)
Konferencja PTPPd:"Psychoterapia skoncentrowana na przeniesieniu jako metoda leczenia zaburzeń z pogranicza i innych zaburzeń osobowości" dr. Frank E. Yeomans, dr. John F. Clarkin (Kraków, 2013)
magister psychologii
specjalność: psychologia kliniczna
magister pedagogiki
specjalność: resocjalizacja
tel. 661 247 621
Doświadczenie:
Jest psychologiem, psychoterapeutą oraz socjoterapeutą i pedagogiem.
W Pracowni Psychologicznej Bliżej zajmuje się psychoterapią dorosłych. Wizyty trwają 50 minut. Psychoterapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym, kwalifikacje zdobyła w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie poddaje swoją pracę superwizji. Pracuje jako Psycholog w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu (Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny). Prowadzi szkolenia dla przyszłych trenerów i socjoterapeutów w ramach Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży (organizatorem zajęć jest Krakowskie Centrum Psychodynamiczne).
Odbyła staż kliniczny w Klinice Psychiatrii na Oddziale Leczenia Zaburzeń Lękowych i Afektywnych Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz w Ośrodku „Monar” w Nowolipsku.
Pracowała w Stowarzyszeniu Pomocy Osobom z Zespołem Aspergera „ASPI” w Bydgoszczy. Wykładała (konwersatoria i laboratoria) psychologię dla studentów psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Kwalifikacje:
Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, studia psychologiczne, specjalność: psychologia kliniczna
Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, studia pedagogiczne, specjalność: resocjalizacja
Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej: 4-letnie specjalistyczne podyplomowe szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej (Organizator: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
Dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego
Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego: 2- letnie specjalistyczne szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychoterapii Psychodynamicznej (Organizator: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
III-stopniowy kurs doskonalący „Terapia behawioralna dzieci z autyzmem” (Instytut Dziecka AUTUS Poznań)
Uprawnienia pedagogiczne/nauczania zgodnie z ukończonymi kierunkami: psychologia i pedagogika (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz)
Kurs doskonalący dla kandydatów na stanowisko psychologa - socjoterapeuty realizującego wstępne diagnozowanie i płytkie formy socjoterapii w trakcie kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych patologiami społecznymi (PTKraj Zielona Góra)
Program terapeutyczny dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych (Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”)
Katarzyna Jakowska
Psychoterapeuta, socjoterapeuta, magister psychologii
Psychoterapeuta, socjoterapeuta, magister psychologii
tel. 692 975 427
Jest psychologiem, socjoterapeutką i psychoterapeutką.
W Pracowni Psychologicznej Bliżej zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz poradnictwem i edukacją w dziedzinie seksuologii. Psychoterapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym, kwalifikacje zdobywa w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Doświadczenie kliniczne zdobyła podczas stażu psychoterapeutycznego w Oddziale Zaburzeń Lękowych i Afektywnych Katedry i Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, pracy w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu oraz fundacjach i ośrodkach pomagających osobom zmagającym się z zaburzeniami psychicznymi i problemami emocjonalnymi. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii UAM oraz liczne szkolenia z neuropsychologii klinicznej.
Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Kwalifikacje:
Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej: czteroletnie podyplomowe szkolenie specjalistyczne organizowane przez w Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
Psychologia: studia dzienne magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Studium Podyplomowe Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu
Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
Szkolenie „Testy w diagnozie neuropsychologicznej” poprowadzone przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie
Szkolenie „Neuropsychologia w praktyce klinicznej” w Ośrodku Kształcenia Psychologów Klinicznych przy Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Dariusz Ozimkiewicz
psychoterapeuta psychodynamiczny, magister psychologii
Psychoterapeuta psychodynamiczny magister psychologii
Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, prowadzoną w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Kwalifikacje psychoterapeutyczne uzyskał w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie kliniczne zdobył w Katedrze i Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy oraz w Szpitalu Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu. Działalność psychoterapeutyczną prowadzi również w ramach Gabinetu Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Toruniu.
Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Kwalifikacje:
Psychologia: studia stacjonarne magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej: czteroletnie podyplomowe szkolenie specjalistyczne organizowane przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej Młodzieży organizowany przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
Konferencje:
VIII Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej: "Psychoterapia psychodynamiczna dzieci, młodzieży i młodych dorosłych", prof. Karin Ensink, prof. Frank Yeomans (Kraków, 2019)
Konferencja Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej: "Ewolucja teorii psychoanalitycznej i jej wpływ na technikę pracy psychoterapeuty psychodynamicznego” (Wrocław, 2019)
VIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (Kraków, 2018)
I Konferencja “Psychiatria w neurologii. Neurologia w psychiatrii.” (Wrocław, 2018)
VII Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej: "Psychodynamiczne leczenie zaburzeń u pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości" prof. Otto Kernberg i prof. Eve Caligor (Kraków, 2017)
współpracujemy z:
Certyfikaty i dyplomy naszych terapeutów:
REKOMENDACJA TRENERSKA
POLSKIEGO TOWARZYSTWA
PSYCHOLOGICZNEGO
DYPLOM
KRAKOWSKIEGO CENTRUM
PSYCHODYNAMICZNEGO
DYPLOM
STUDIUM SOCJOTERAPII
I TRENINGU INTERPERSONALNEGO
CERTYFIKAT SOCJOTERAPEUTY
POLSKIEGO STOWARZYSZENIA
SOCJOTERAPEUTÓW I TRENERÓW